Uloideg gyulladas

Az ortopéd orvos válaszol

Az ortopéd orvos válaszol

Dr. Boross György ortopéd orvos, kéz-és baleseti sebész Specialitása az ortopéd problémák kezelése, sikeres sebészként pedig bizalommal kereshetik műtéti megoldásokat igénylő problémákkal is.

Udvozlom Doktor Ur. Sipos Adam vagyok. Kb 2 hete kezdodott a bal labam,foleg a comb tajekom hatso reszen fellepni eloszor csak enyhe,aztan fokozodo fajdalom. Eloszor nem vettem komolyan,majd elmulik...gondoltam. Aztan mult 7 pentek reggelre odaig fajult,hogy alig birtam felkelni,aztan vasarnapra turhetetlen lett! Elmentunk korhazba,surgossegire,kaptam izomlazitot,fajdalomcsillapitot es lidocain tapaszt. A kerdesem lenyege az,hogy emelle szinte allando elviselhetetlen fejfajas es alacsony laz is parosul...amolyan lufi szindroma,homloki halanteki es szemgolyo koruli nyomas,fajdalom. Magas vernyomast mertek a korhazban...osszefugghet ez? Sose volt meg ilyen intenziv es ilyen tipusu fej fajdalmam... Koszonom

Dr. Boross György
2019. január 08. - 19:26
Kedves Ádám!
Az említett panaszok nem feltétlenül függnek össze, de pontos választ adni kérdésére csak vizsgálat alapján lehet.
Üdvözlettel:
Dr. Boross György