Hallus rigidus mütét utáni szövödmény?

Az ortopéd orvos válaszol

Az ortopéd orvos válaszol

Dr. Boross György ortopéd orvos, kéz-és baleseti sebész Specialitása az ortopéd problémák kezelése, sikeres sebészként pedig bizalommal kereshetik műtéti megoldásokat igénylő problémákkal is.

Tisztelt Dr Úr. október 11-én hallus rigidus mütéten,voltmajd másnap haza engedtek otthon gyógyulni.1 hétig orvosom fertötlenitö kenöcsével kötöztem naponta majd jóddal ,s 25-én varratszedés 4nap mulva látni akar addig próbáljam mozgatni. 4nap mulva pihetessem tovább és nov, 27-én kontroll.. rendben dec 12-töl dolgozhatok vele ./mütét helye pont olyan duzzadt mint mütét után. Dec 12-én házi orvosom másik gycsökkentöt ir s szerinte ennyi idö után nem igy kellene kinézni .Dec 27-én bedagad a lábfejem másnap ügyelet Dr, szerint belehet gyulladva 5szem antibiotikum/ lórugás/ . Szerencsére 3-án a mütö Dr, dolgozik sos ultra hang nincsen trobozisom nyugodjak meg .Lábujjam ép olyan puffadt ézzéketlen mint mütét után,sürün érzem enyhe fájását.9-én városi rendelö sebész föorvos nem kell aggódni . rendben szép a seb a duzzanat majd elmulik akár 6 hónap is lehet a teljes renbejövetel. Tisztelet teljes kérésem pár szóban mi lehet a valóság ,és merre ha nem oké? Tiszt: Kozma Csaba