sarokcsont gyulladas

Az ortopéd orvos válaszol

Az ortopéd orvos válaszol

Dr. Boross György ortopéd orvos, kéz-és baleseti sebész Specialitása az ortopéd problémák kezelése, sikeres sebészként pedig bizalommal keteshetik műtéti megoldásokat igénylő problémákkal is.

T.Doktor Úr. Egy hónapja volt egy kis balesetem ,lábfej es boka zúzódás,persze tp.re mentem rá egy hétre ekezdett fájni a sarkam es az achilles in. De mar ráállni nemtudtam. Visszamentem sebésztre,még egy röntgen ott látszott a sarkantyú,mondta pihentessem majd javasolta az ortopédiát. Ortopedian a doktorur 10 lezeres kezelést irt fel ugy hogy neg se nézte a lábam,csak elmondtam neki hol faj. Kezdjem el terhelni es menjek vissza . Terhelésre a lbam bedagad ,nemtudok ráállni telitalpal. 9-10ora álló munkat végzek. Elmegyek masik ortopedushoz aki talan a röntgen leleteket megnézi. Mert a háziorvosok nem tarthat táppénzen allitolag. Mire számíthatok további kuelesek ?

György Dr. Boross
2017. szeptember 02. - 18:01
Kedves Ildikó! Látatlanban nehéz pontos választ adnom, de az efféle talpi gyulladások hátterében gyakran áll a lúdtalp is, így a kezelés (és a kiújulás megelőzés) része az egyedi talpbetét rendszeres használata. Emellett nem-szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszeres kúrát is szoktunk indítani. Szóba jöhet még a terápiás röntgenbesugárzás is. Ha a panaszok még mindig nem múlnak, a helyi szteroid injekció is választható. Javaslom ortopédiai szakvizsgálatát, ha gondolja, én is szívesen látom valamelyik rendelésemen: http://www.drboross.com/kapcsolat/ Üdvözlettel: Dr. Boross György
György Dr. Boross
2017. szeptember 02. - 18:01
Kedves Ildikó! Látatlanban nehéz pontos választ adnom, de az efféle talpi gyulladások hátterében gyakran áll a lúdtalp is, így a kezelés (és a kiújulás megelőzés) része az egyedi talpbetét rendszeres használata. Emellett nem-szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszeres kúrát is szoktunk indítani. Szóba jöhet még a terápiás röntgenbesugárzás is. Ha a panaszok még mindig nem múlnak, a helyi szteroid injekció is választható. Javaslom ortopédiai szakvizsgálatát, ha gondolja, én is szívesen látom valamelyik rendelésemen: http://www.drboross.com/kapcsolat/ Üdvözlettel: Dr. Boross György